Kedim Oynarken Ağlar Gibi Ses Çıkarıyor

Mrobot

Merhabalar.Kedimin özellikle oynadığı biraz uzun sweat ipi var.Onu sürekli mama kabının içine bırakıyor.Bu davranışı beni şaşırttı.İpi elime alıp oynamak isiyorum ağlar gibi ses çıkarıyor sürekli kendi oynarken dr arada çıkarıyor ve o ipi sürekli üstümde oynuyor etrafımda dolandırarak oynuyor.Bu davranışları normal mi ? Bir kaç kere yatağın arkasına koydum gitti buldu.

1 CEVAP

gokhansultan

O ipi yavru gibi görüp mama kabına götürüyor olabilir :) Bazı kedilerde oluyor bu içgüdü erkek kedi dahi olsalar.