Kedimi Kısırlaştırdım

Sakizzz2

Kedim bugün kısırlaştırdım sersem sersem düşerek yürüyor bu durum ne zaman biter çok üzülüyorum haline

7 CEVAP

Lils

12 saatte geçiyor

Renklipati

Anestezi etkisi geçene kadar devam eder 12 bazan daha da uzun sürer sarhoşluğu ama ertesi güne kalmaz artık biseyi..çok geçmiş olsun bu arada şifalar minnoşa

Ozzey

Gecmis olsun.

Sakizzz2

Yemek yemeğe ne zaman başlar peki bilginiz var mı hala yemiyor çünkü

Warriorsans

Çok geçmiş olsun iştahı olmaması normal, en sevdiği yiyecekleri verin birkaç gün.

vanikuzusu

ben kedime ertesi gün yedirdim mamasını. arkadaşımın kedisi iki gün pek bişey yememişti. kediden kediye değişiyor ama kendiniz yedirmeye çalışın halsiz oldukları için mama akıllarına gelmiyor

vanikuzusu

operasyon gününde hiç yememesi çok normal ama