İyi Günler Daha İki Gün Önce Sokakta Yaklaşık 2 Yaşlarında Erkek Bir Kangal Gördüm Aşırı Zayıf Ve

Sokağa bırakılmış 2 yaşında erkek bi kangala rastladım
Arka ayaklarının üzerinde tam basamiyor sahiplenmek istiyorum fakat bana karşı tepkisi ne olur saldırır mi ya da benimser mi yoksa yaşından ötürü yadırgar mı

2 CEVAP

opilops

bırakın 2 yaşı 10 yaşında sahiplenilen hayvanlar var. denemeden bilemezsiniz. biraz karakterine ve ne yaşadığına da bağlı alışması için biraz süre gerekebilir. 1 günde de alışabilir.iyi niyetli uzatılan ele saldıran bir hayvan görmedim.köpekler sevgiyi hisseder ve sevgiyle karşılık verir. umarım sahiplenmeyi denersiniz.

Bilginiz için teşekkürler. Aramaya çıkıcam şimdi inşallah rastlarım ona