Kedim Saçıma Atlıyor

Cemikoko

Arkadaşlar ben ayakta durur haldeyken kedim gelip arkamda duruyor ve uygun anı bulunca omzuma atlıyor saçlarımla oynamak için.
Kaç kere beni hazırlıksız yakaladı.
Hayır tehlikeli de birşey çünkü mutfakta elimde bıçak oluyor bazen.

Birde elinde olsa saçlarımı yiyecek sanki. Tabi hemen çekiyorum ağzından ama endişeleniyorumda...

Sizce sadece oyun mu oynuyor yoksa hastalık belirtisi olabilir mi?

5 CEVAP

dilanbulent

Sadece oyun oynuyor :)

Renklipati

Bizimde öyle özellikle uyuduğum zaman yüzümü yapıyor yetmez gibi saçımı yaliyor çekiyor, açık olsa oda yapıyor biraz merak sanırım tüyü seviyor bunlar:)o yüzden toplu saç en iyisi

meov

kedimin özelliklerini araştırırken okumuştum. yukarıdan sallanan ne olursa olsun ( ip, kurdele, kapşon ipi, saç vs.) mutlaka oynarlarmış. bence onu unutturmak için dikkat dağıtın. ben 20-30 tane orta büyüklükte ponpon aldım. attığım yere koşuyor :)

Cemikoko

Gerçekten tuhaf canlılar😁
Daha öncede saçımla oynardı ama birden atlamaya başlayınca merak ettim. Saçımı hep topluyorum bunun yüzünden ama küçücük sarkan saçıma bile saldırıyor. Sadece oyunsa iyi sevindim 😁

D-O

Oyun oynuyor ama dikkat edin sacinizi yutabilir bir ihtimal. Mesela benim kedim sac topagi falan gorurse yiyor :D daha once kakasindan kendi uzun saçımın ciktigini bile gordugum oldu :D sayesinde evi daha cok supurur oldum ahsjdh