Kedi Vitamin

kh

2 tane yavru british cinsi kedim var tüy sağlığı ve vitamin olarak neler kullanabilirim şu ana kadar vitamin kullanmadım biofelin in tüy sağlığı damlasını kullanmaya başlicağım tüy dökümü çok olmuyo ama vitamin kullanmak onlara iyi olucak diye düşünüyorum veterinerimede danışacağım ama sizin kullandıklarınızı da yazarsanız çok mutlu olurum

5 CEVAP

simbakedi

tuy dokumu yoksa vitamin vermeyin. zaten kaliteli bir mama kullaniyorsaniz vitamine gerek yok her seyin fazlasi zarar. mumkun oldugunca yas mama ile desteklemeniz daha iyi olur. illa vitamin isterseniz de gimcat onerebilirim tat olarak yemeyen kediye rastlamadim daha. haftada 1 vermeniz yeterli olur bu da sizi uzun sure goturur.

cat_expert

Gimcat kitten macunu öneririm, alternatif olarak yakın fiyata satılan biofeline kitten macun da kullanabilirsiniz, gimcat 50 gr biofeline 100 gram biofeline fiyatına göre daha yüksek gramajlı.

Kediniz 4 aylıktan küçükse gimcat kitten daha uygun bir ürün 4 aylıktan büyükse biofeline de tercih edilebilir.

gokhansultan

Kızım anne karnında ve doğduktan sonra yeterli beslenmediği için gimcat'in lattesi veriyorum 3-4 günde bir. Yine gimcat in kitten vitaminini kullanıyorum. Ayrıca somon yağı veriyorum. İnatçı kızım kuru mamayı günde 5-6 gr anca yediği için ek takviyelere mecburum şu anda :D

meov

bizim veteriner önermiş:
mutamin salmon oil
zoetis vmp cat paste
bio petactive catimalt

bloodyluxury

Merhaba,

Vet Expert Vetoskin ürününe bakabilirsiniz. Biraz pahalı ancak kullanımı kolay ve faydasını gördüğümü söyleyebilirim. Veterinerinize danışırsanız iyi olur.