Dişi Kedimde Kisirlastirma Sonrasi Normal Tuvaleti Disinda Mukus Seklinde Dışkı

cokomelli

dün dişi kedimin kisirlasma ameliyati gerceklesti dünden beri uc dort kez tuvaletini yapti ve hicbir sorunu yoktu ancak bugun fark ettim ki normal tuvaletini yaptiktan sonra mukus seklinde bir dışkı birakiyor nedeni nedir ya da konuyla ilgili bir bilgisi olan benimle paylasabilir mi?

2 CEVAP

Ozzey

Merhaba veteriner hekiminizi arayip sorun ameliyt sonrasi olmus belki muhimdir. Bir sorun en fazla yok degil der.

NorthNight

Operasyon öncesi bağırsakları temizlemek için lavman uygulandı mı? Bundan kaynaklı olabilir. Ama yinede veterinere danışmanız en sağlıklısı olur.