Karma Ve İç Dış Parazit

reinefee17

Kedim 22 Şubatta karma aşısı vuruluyor iç dış parazit 24 ya da 15 şubat aynı gün yapılır mı yoksa bir hafta önceden mi yapılor

2 CEVAP

Ozzey

Merhaba ayni anda yapmazsaniz daga iyi olur. Veterinerler yapiyorlar ancak en sagliklisi bir hafta arayla yaptirmak. Hayvana da yazik ayni anda o kadar ilac.

reinefee17

Kısırlaştırma için gittiğimiz de yapamayız antibiyotik kullanılıyor dediler gittiğim de herhangi bir sorun olabilir mi diye soracağım daha erken de olabilir aşı gelir dediler ama bulunamıyormuş yoksa bekleyeceğiz zaten