Kedim Yanıma Yaklasmıyor Veterinerde Gibi Davranıyor

kedimde mantar var o yüzden bitkisel bir ilaç kullanıyorum iyiye gidiyo durumu fakat sürerken cok sıkıntı çıkarıyor ve beni gördüğü zaman kaçıyor mama yememeye ve horlamaya başladı korkuyorum

2 CEVAP

Fatmacakir

İlacı sürerken rahatdız olduğu için bu dönemde sizden kaçması çok normal bence. İlaç dışında da onu zorlamadan yanına yaklaşıp sevmeyr çalışın eğer çok korkuyorsa bence üstüne gitmeyin bu ters tepecektir. Tedavisi bittiğinde onu yavaş yavaş sevmeye başladığınızda korkusu azalır bence. Telaş yapmayın hiç

Kullanın. Ben de kedime bir çok kez tedavi uyguladım. İç dış parazitini bile evde yaptım. Benden nefret ettiği çok oldu. Ama sonra gönlünü de aldım sevdiği şeyleri vererek kendime yakınlastirdim. Sağlığı daha önemli siz gerekeni yapım tedavi bitince düzelecektir.