Kedi Çimi Kullanan Önerebilir Mi ?

Busesi

merhaba kedim sürekli evdeki vazodaki çiçekleri yiyor bu yüzden kedi çimi almak istedim Quick markalı kedi çimi kullandık kediler yemek istediğinde topragiyla beraber geliyordu çimler sonrasında suratına bakmadılar açıkçası. Kullandığınız memnun kaldığınız kedi çimi var mı ?

6 CEVAP

beyzathemoc1

Markanın bi önemi yok hatta gidip tohum satan yerlerdeb arpa buğday alsanız da aynı mantık ben öyle yapıyorum daha mantıklı fiyat olarak

Busesi

Birde gimgat dışında onerilebilcek malt var mı ?

Lokumcukk

Malt kullanıyorsanız kedi çimine gerek yok Bio nun kitten multivitamin maltınıda seviyor benim kedim

meov

markasını hatırlamıyorum ama kedi çimini migrostan aldım. bizim kediyi de çimi yerken gördüm.

Warriorsans

Verilen malt miktarı az gelince kedilerde çim yeme isteği olabiliyor yada evdeki çiçekleri vs yemek isteyebiliyorlarmış. Ama yeterli malt veriyorsanız çime de gerek yok aslında. Genel olarak çimler aynı diye biliyorum marka marka fark eder mi bilgim yok

Warriorsans

Verilen malt miktarı az gelince kedilerde çim yeme isteği olabiliyor yada evdeki çiçekleri vs yemek isteyebiliyorlarmış. Ama yeterli malt veriyorsanız çime de gerek yok aslında. Genel olarak çimler aynı diye biliyorum marka marka fark eder mi bilgim yok