Kısırlaştırma Sonrası Halsizlik, Yemek Yememe, Su İçmeme

cokomelli

dişi kedimin kısırlaştırma ameliyatı olalı yaklaşık 34 saat oldu sürekli uyuyor arada bir kalkıp evde dolaşıp geri yatıyor ve çok halsiz sadece bir kez mama yedi ve çok az su içti bu durumlar normal midir?

5 CEVAP

cokomelli

inşallah bir şeyi yoktur ilk defa yaşadığım için bilmiyorum ve çok korkuyorum tuvaletini sorunsuz yapıyor ama dediğim sorunlar var işte çok teşekkür ederim sabahı bekleyeceğim..

Busesi

Suyu ağzına deydirebilirsiniz evet normal çünkü aynı şeyi biz yaşadık. Kendi kedimi ameliyattan iki gün sonra aldım o hallerini görmemek için. Ama ablam direk aynı gün aldı ve 2 gün sonra kendi haline geldi çünkü yaptıkları anestezi aşırı ağır bu yüzden toparlanması halsizliği geçmesi zaman alıyor 48 saat sonra yine bir iştahsızlik görürseniz mutlaka veterinerle irtibat kurun derim

cokomelli

evet suyu o şekilde birkaç damla içiyor ama devamı gelmiyor yeterli gelir mi bilmiyorum

Busesi

Gelir merak etmeyin karanlık odada uyumak ister ışıktan rahatsız olurlar oyun oynamak da istemezler mama için zorlamayın ama suyu bıraz olsun dudağına deydirin su içmeyi hatırlatin mutlaka canınızı sıkmayın toparlanır dediğim gibi 48 saatten sonra iştahın da diskisinda veya halsizliginde bir sorun yaşarsanız mutlaka veterinerle irtibat kurun

Warriorsans

Normal bir durum ama genelde 48 saatten fazla sürerse sıkıntı olabiliyor hekiminizle iletişime geçersiniz. Geçmiş olsun, eminim yemek yiyip içmeye başlayacaktır