Kedim Eve Alışır Mı ??

Kadercill

Merhaba ben 2 gün önce sokakta annesiz 2 aylık bir kedi buldum hasta gibiydi ve hava da soğuk olunca eve getirdim ama ailem evde hayvan beslememi istemiyor . Yurtdışına cıktıklar ve 20 gün evde yoklar bu yüzden eve aldım. Kediyi de 20 gün beslerim biraz kendine gelir sonra evin bahçesine indiririm diye düşündüm. Acaba kedi eve alışır da sonra bahçeye inince garipser mi doğru yapar mıyım sizce şimdi mi bahçeye götürmeliyim ?? (Hava soğuk bu arada not olarak ekleyeyim)

2 CEVAP

miasugok

Aslında bir yandan da sahiplendirmeye çalışabilirsiniz belki 20 günde ona yuva olacak birilerini bulabilirsiniz

Emineeeecnplt

Bu süre içinde ona yuva aramayı deneyin bence