Kedim Yeni Yerine Alışır Mı?

Poyraz98

Kedim 6 aylık ben baktım biraz bahçede biraz evde ailevi nedenlerden dolayı yarın erkek arkadaşıma vericem o bakicak .ara sıra bakmaya gideceğim sorum şunlar: kedim beni unutur mu ? Ve yeni evine çabuk alışır mı? Ayrica mesela 1 ay bende dursa 1 ay onda dursa kedinin psikolojisi bozulur mu ?

1 CEVAP

Emineeeecnplt

Yeni yerine tabiki alışır. Sadece başta biraz garipser. Bi sizde bir onda da hayvan için adapte olması sorun olur. Ama sizi unutmaz hiç merak etmeyin siz onu görmeye gitmeyi ihmal etmeyin yeter