Kedi Kısırlaştırması

Damlasokmen

Kedimi 2 gün önce kısırlaştırdım şimdi iştahında azalma var normalde yemek yemeyi çok seven kedi şimdi çok az yiyip geri çekiliyor ve tam gücü yerine de gelmedi genel olarak sadece yatıyor arada bir kalkıyor yerinden

3 CEVAP

Warriorsans

Eski haline dönmesi biraz daha zaman alır ama elbet düzelecektir geçmiş olsun

cat_expert

2 gün erken bir süre kısırlaştırma sonrası bu tür davranışlar gayet doğaldır ve kediden kediye göre değişir. Bazı kedi vardır sabah operasyona girer akşam eve gelince deli gibi koşturur mama yer hiçbir şey olmamış gibi davranır bazı kediler vardır 1 hafta sizin kediniz gibi davranabilir.

Besteyzc

Benim kedimde kısırlaştıktan sonra (2 hafta oldu)mama az yemeye başladı önceden sık sık yerdi bende mamadan dolayı mı acaba diye düşündüm belki alışır diye bekledim sonra içim rahat etmedi başka mama sipariş ettim oda bugün geldi karıştırdım önceki mamayla bunu yiyor gibi gözlemleyecegim bakalım sabaha kasesi bitecek mi