Broadline İç Dış Damla

FBC

Kedim bugün çok hırçın olduğu için veteriner hekim broadline iç dış parazit damla verdi evde sakin bir anında yaparsın diye. Ancak uyuduğunda fırsat bulup yapabildim acaba bu damla da kusma ishal vb. Etkiler yapar mı?

2 CEVAP

D-O

Olabilir diye biliyorum. Kedime ilk ic dis parazit damlasi yaptigimizda veteriner hekimimiz ishal olabilir, diskida kurt olabilir demisti ve gercekten de ishal gibi olup parazit dokmustu. Daha sonra yaptiklarimizda Bir daha boyle bir sey yasamadik

FBC

Teşekkür ediyorum, o zaman ben daha dikkatli gözlemleyeyim