Kedimin Dışkısında Kan

Tpc95

Merhabalar arkadaslar disi kedimin dışkısı yumusak ve kan var ne olabilir basina gelen var mı? Fotograf mevcut

8 CEVAP

Kanlı ishal gençlik hastalığı belirtisi olabilir. Zaman kaybetmeden götürmekte fayda var. Benim kedim geçen hafta klinikte kaldı bu yüzden. Az daha ölüyordu, gençlik ciddi bir hastalık vakit kaybetmyin

D-O

Bircok sebebi olabilir, bu sebeplerin kimi daha basit kimi daha tehlikeli olabilir, bence bir veterineriner hekiminize danışın
Cok gecmis olsun

Halleythecat

Bizde de benzer sorun vardı. Aylar süren saçma bir süreç yaşadık veteriner yüzünden. Birçok sebebi olabilir. Evdeki yediği bitki, dış parazitten geçmiş bi enfeksiyon, gün içinde yediği farklı bir yemek, iç parazit, besin alerjisi, mamadan her şey olabilir. Biz sırasıyla herbirinden şüphelendik. Süreç bu yüzden uzadıkça uzadı. En sonunda proplan mamasından kaynaklı olduğunu başka bir veterinerin gastro mamasıyla çözüp bitirdik. Bu kadar basit bir adımla halloldu. Öncelikle endişelenmeyin. Kakada kan ishalken kılcal damar çatlamasından kaynaklı olabilirmiş. Patates veya pirinç haşlayıp verin (bir iki yemek kaşığı gibi) ve kefir ev yoğurt da verebilirsiniz. Eğer 2 günü geçerse kesinlikle veterinere götürün. Umarım sorunsuz atlatır. Geçmiş olsun

betulbakioglu

benim kedimde kanli ishal olmustu...cabucak veterinere gidin benimki olumcul hastalikti serumlsrla ignelerle bir hafta durdu ZAMAN KAYBETMEYİN KANLİ CİDDİ

edmrcglu

ölümcül bir hastalık da olabilir 3 5 günde geçecek iç parazit tedavisi de hekim görmesi gerek geçmiş olsun.

cyesims

Acil vet gidin her sey olabilir burdan cozulmez

Gitaradam

Antepsin vermişti veteriner kullandık geçti

izmirle

Ani mama değişikliği yaptıysanız tahıllı mamadan tahılsız mamalara geçişte kanlı ishal durumları görülebiliyor. Bunun dışında viral bir hastalıkta olabilir. Geçmiş olsun