Mantar İçin Yardım ..

Minnak53

Arkadaşlar selam herkese,
Minnak bu seferde mantar oldu ilk aşısını geçen hafta oldu 15 gün sonra 2. Doz yapılacak denildi fakat tüylerinin arası artık iyice dökülmeye başladı sadece sırt bölgesinde 1 yerinde ceviz büyüklüğünde çıkmıştı şuanda 4,5 bölgeye sırtta heryerine dağıldı evi sürekli sirke ile silmeye başladım. Takviye vitaminler kullanıyorum bunun haricinde dökülen yerlere batikon sürüyorum fakat 5 dk en fazla oyalabiliyorum hemen yalanmaya başlıyor boyunluk taktım küstü onu takmak istemiyorum. Hiç minnak gibi mantarla mücadele eden ve çözüm bulan var mı sanırım mantarlarda kendi aralarında değişiyormuş kulakta bacaklarda vs bizimki sırtta bi allah aşkına yardım ediverin ya ;((( oynaması su içmesi dışkısı normal sadece iştahsız biraz ayrıca fotolar ekte vete sürekli gidiyoruz ama bizimde aynı böyleydi şunu yaptık atlattık diyen var mı alternatif başka ne yapabilirim ?? :(

18 CEVAP

Minnak53

Aaa bu arAda veda marka ınnumsytem hapı var özellikle mantar savaşında destekleyeci ilaç değil ek takviye onu delice tavsiye ederim kutusu turuncu beyaz

miraytas

Bulabilirseniz saf kantaron bulun onu sürün baya yardımcı oldu ama bizimki kaşımaktan heryeri kabuk bağlattı gerçi

Ser77

Crystalin animal health adli bir urun var tavsiye ederim. Bunun haricinde batikon dermotrosyd ikilisi var .