*********.Com

goknur

Arkadaslar bu site guvenilir mi sizce kullanan varmi ?

  • *********.com

32 CEVAP

sebii

Kullanmayın derim. Ben daha önce denedim. Yavrular yedi ama tüyleri matlaştı, ağız kokuları oldu. Kumları fena değil.

Cotontzu_Siri

Kötü. Fiyatına göre iyi. Ama tek bir kedi için o kadar ucuz bir mama tercih etmeye gerek var mı?

Hediye159

Site güvenilir bi site ben alışveriş yaptım ama bonaciboyu asla kullanma derim

ilknrdaisy

Site güvenilir kedi kumunu hep oradan alıyoruz hiç sorun yaşamadık. Bonocibo ise seveni kadar sevmeyeni var, kediye değişiyor. Ben kullanmadım yorum yapamam ama diye guvenilir

Cotontzu_Siri

Orijen kullansanız ayda 70 tl'ye gelir en fazla.

@Hediye159
Bonacibo sizin kullandığınız mamadan daha iyi. Bu arada siz banlanmamış mıydınız? Petlebiye şikayet ediyorum!

goknur

Dusunucem. Yorumlariniz icin tesekkurler

goknur

Ben bir vetime danisicam oyle karar vericem zaten. Daha oncede burda kedim zayifmi diye sormustum herkes zayif dedi kafama cok taktim bir arkadasimin erkek 1 yasinda kediside benim kedimden 1 kg fazlaydi onunla kiyasladim kedicigimi vete sordum cok kizdi bana neye kime gore zayif dedi kisirlastirilmamis kediler ince fit olurlar zaten dedi sonucta suanda 6 7 aylik disi bir kedim var kilosuda 2300 gr gayet normal dedi bidaha sustum bende :)

goknur

Yas mamayi hep kendim yapiyorum cesit cesit kuru mama vermiyorum tek evde spor yapildigi icin balik tavuk bol bulunuyor her pistiginde payinida aliyor ama tabikide kuru mamaylada desteklemek sart. Bir vet e danisicam eminim ona gore uygun bir mama markasi vericektir. Cunku yapilirken hicbirini hicbirimiz goremiyoruz cogusuna varsayim olarak ilerliyoruz bir cok yere bakip arastirdim en kaliteli mama nd acana hills vs gibi olanlar on planda ama kullanan cogu kiside kedisinde rahatsizlik olusmus o yuzden en iyi mama bazen sizin kedinizin bunyesine uyum saglamayabiliyor. En iyisi vete sormak sanirim

Anonymus827062

Bizim insanimizda şu var. Çok pahalı olan şeyi KALİTE li sanmak. Nereden biliyorsunuz? Adamların isim yaptık nasılsa deyip yaptıkları ürünü sallama yapmadıklarını? Sonuçta o firmada çalışan bir gıda mühendisi değilsiniz:) ki içeriğinden gerçekten emin olasiniz;) o yüzden hiç kimseye şunu al bunu al diye akıl vermem. En uygun olanı deneyerek kullanırım. Ve belli başlı görmek istediğim durumlar olusmussa o benim için tamamdır. Onceligim memleketimin ürünleri...

Anonymus827062

Sırf bilincsizlik yüzünden o firmalar parayı cebe indiriyor.

goknur

Aynen katiliyorum sana. Ben daha once burda felixin bir kampanyasi vardi ne kadar cok katilim olursa felix sokak sokak karavanla gezip hayvalari doyurucakti kalan 10 ton mamayida barinaklara bagislanacakti buraya yazdim bunu destek olmak isteyen olsun diye felix kotu bir marka deyip yazdigimi sikayet etmisler kaldirilmis cok sinir oldum! Sokaktakilerin sizin evinizdeki narli mamadan yeme gibi bir sansi yok. Hayvanlari toplayip deney yapiyorlarmis evet seninkini zor aldik ellerinden bu gibi markalar bu yazilari gorup sikayet etse yeridir.

goknur

Eminmisiniz peki bunu soylerken hayvanlarin yararina calismayacagindan hayvan deneyi yaptiginden eminmisiniz eger eminseniz topladiginiz kaynaklara bende bakmak isterim eger gozle gorulur yazili birseyler varsa cunku bende gida sektorunde calisiyorum ve bu gune kadar hangi firmayla calistiysam hepsinin gida standartlari stabil suanda TAB GIDA da calisiyorum ve her restorant cat kapi 3 ayda bir denetleniyor ve bunla kalmayip bolge mudurleri tarafindan denetleniyor. Yani kisacasi bu gibi yerlerin adi dunyaca duyulmus firmalarin sizin bilmediginiz duymadiginiz o kadar prosuduru var ki internette 5 dk video var mesela ama siz bunu anlayabilmek icin 3 gun hic durmadan izlemeniz gerekir. Mamalarin vs lerinde icini nasil oldugunu bilmek icinde icini bir gorup ziyaret etmek gerekir. Herkesin kisisel fikri dun geceden beri biraz busey arastirdim simdi sizede bir ornek fotograf gondericem

goknur

Resim açıklamasını girin

goknur

... Eger gozukuyorsa bakabilirsiniz (http://www.google.com.tr/search?q=bonacibo+nd+karsilastirmasi&prmd=inv&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9l_6unPLWAhUJUlAKHWvNDUUQ_AUIEigB&biw=360&bih=560#imgrc=3FcYyDu4ra1TiM: "Resim açıklamasını girin")

GoldenOdin

Güvenilir ama genelde mamalar sokak hayvanları için kullanılır kullanabilirsiniz ama profesyonel bir mama değil köpeğinize zarar vermez