İshal Kediye Saf Nar Ekşisi

Anonymus985465

Bugün tanıştığım bir eczacı, ishal kediler için saf nar ekşisi önerdi.
Bugün denemeye başlayacağım.

3 CEVAP

Warriorsans

Hiç duymadım böyle bir şey bir bilgim yok ama zararlı da olabilir kesinlikle veterinerinize de danışmadan kullanmayın. Ayrıca kediniz ishalse ishali geçirmeye çalışmak yerine ishalin neyden kaynaklandığını bulmaya çalışmanızı tavsiye ederim.

Palyaco

Nar ekşisi vermeyin şeker patlaması yaşar içinde şeker var nar eksisinin

edmrcglu

niye her duyduğunuzu yapmak istiyorsunuz ki. hayvanlardan anlayan veteriner hekimdir eczacı değil. ishal kediye yoğurt kefir haşlanmış tavuk ya da ilaç verilmeli nar ekşisi değil.