Mama Fiyatları Aradaki Farka Bakın

Bu nasıl bi allahsızlıktır böyle zam olmaz olsun 2 paket alacağım mamanın fiyatı nasılda uçtu sırf bu mama yüzünden stoktan kalkınca ,1,5 kg kalktık mama arayışına dengesini bozdum kediniz

6 CEVAP

Patiseverrr

Şimdi ben de baktım da n&d'nin fiyatlarına, tür fark etmeksizin 1.5 kg mamaları 300-350 civarına gelmiş. Sadece petlebi değil bütün sitelerde aynı durum var ne yazık ki, hayvan beslemek lüks oldu ülkede resmen

NorthNight

Ülkede hayvan beslemeyi geçtim insan gibi ortalama bir standartta yaşamak dahi lüks oldu.

simbakedi

nd’de bence bir sorun var. acana bile 4.5kilosu 400-500 arasiydi zamlardan once, simdi zamli halini 600-800 arasina bulabiliyorsunuz zor da olsa. ama nd’deki sikintiyi anlamadim cok sacma ve gereksiz gercekten

Warriorsans

N&d kinoa serisi de 5 kg 1000 tl olmuş geçen ay 500 dü 🤦‍♀️

Palyaco

Nd de gerçekten sıkıntı var yüzde 100 geçen zam acana orijen bile bu kadar zam yapmadı nd alicama acana alirim daha üstün bir mama

Palyaco

Ahh bide kedim yese yemiyor mera bocekliyi bile az az yiyiyor nedim artik inat mı inat