Kedim Nasıl Kilo Alır

betulbakioglu

kedim 5 aylik ve kardesine gore cok cok zayif nasil kilo alabilir (1 ay once sahiplendim olumcul bir viral hastsligi yeni atlstti

7 CEVAP

simbakedi

proplan kedi mamalari guzel kilo aldiriyor. ayni zamanda bolca kaliteli yas mamalardan vermenizi ve imkaniniz oldukca tavuk, ciger, et, balik haslayip suyuyla vermenizi oneririm. kilo alsin diye sacma sapan odul mamalarindan uzak durun yoksa bagisikligi duser. ayni sekilde eger varsa imkaniniz vitamin de alabilirsiniz, gimcat bence boyle bir durumda en iyi secenekyir ya da veterinerlerde satilan lactoferon var onlar da gayet guzel bagisiklik acisindan da ancak cok pahali :’)

Nhr54

Kaç kilo kediniz? Benimde kedim dişi karnı hafif içe çökük bana zayıf gelmişti boyu uzadı tombik hali gitti veterinere gittik çok ii kilosu dedi bu aylarda böyle olur dedi. 4 aylık ana yüreği banada zayıf geliyor işte. Gimcat kitten paste kullanıyoruz yaş mama yoğurt.

Gizem8822

Gimcat multivitamini tavsiye ederim.

Nhr54

Zayıfmış ama belki minyondur. Bence siz yaş mama,ciğer,haşlanmış tavuk,yumurtayı kayısı kıvamında seviyor bizimki yavrunun iştahını açmaya çalışın diş çıkarıncada kızana girincede iştah kaybı olcak toparlar inş hemen.

betulbakioglu

royal canin mama kullaniyoruz haftada 2,3 gun et,et suyu veriyorum vitaminlere bakacagim tesekkurler

betulbakioglu

900 gramdı 1 ay önce şuan 1 kilodur 5 aylik

gece18

Normalde acana kullanıyoruz. Ama simdi kilosu için proplan’a geçtim. Gayet kg aldı. Yaş mama veriyorum. Gimcat kitten paste kullanıyorum. 2.700 oldu. 6 aylık.