Koku Almıyor!!

Tilki37

Merhaba, kedim koku almıyor, mamasını burnunun dibine getiriyorum anca öyle farkediyor , iştah yine sıfır , ve bide dikkatimi çeken pamuk hiç ağzını açıp esnemiyor , kedimin bir derdi var ama neyyyyyy :(

3 CEVAP

opilops

birde yaş mama deneyin bakalım alacak mı kokusunu.

Tilki37

Üst ve alt dis etlerinde yara var kuru mama yiyemiyor, sadece tavuk yiyor onuda sanki çiğnemeden yutuyor. Kısırlaştırma ameliyatı oldu nerdeyse 1 ay olacak ama eski halinden eser yok toparlanamadi bı türlü. Vetimiz bile şaşkın ilk defa böyle bir şey geldi diyor başıma sorunun ne olduğunu oda anlamadı , bu hafta bı gelişme olmazsa Bursa'ya hastaneye götüreceğim :(

peteveyn

Merhaba, üzerinden çok yıl geçmiş ama. Hastaneye götürmüş müydünüz? Kedinizin durumu ne olmuştu?