Sahte Karma Aşı Bakabilirmisiniz

Buketdur

Arkadaşım adına soruyorum bugün kedisini vet götürmüş felocell isimdi karma aşı uygulanmış 3 doz yapalım demişler aşının resmini atıyorum bakabilirmisiniz sahte olma olasılığı varmı

8 CEVAP

gece18

Sahte.

Buketdur

Aşı listesi güncellenmiş ve sahte dediğiniz aşılar sahte değil şuan çıkıyor tarım orman bakanlığının sitesinde

CapKek

@gece18 nereden anlıyorsunuz

gece18

@CapKek seri ve no tarih

natasha_nk

Sahte kapağının yeşil olmasi gerekiyor

gece18

Karma ası

Burayı inceleyebilirsiniz.

Buketdur

Şimdi farklı iki cevap var sahtemi değilmi ve kediye bir zararı olurmu

gece18

Attıgım linkte seri no gözükmüyor sahte yani. Kapağıda sahte.

Kediyi gözlemlesin