Sitrac Şurup

6 aylik bluepoint kedim var beyaz kan hucrelerinde düşük görüldü sitrax şurup verdiler ama bulamıyorum ayni değerde başka bi ilac verilebilirni

6 CEVAP

Siyamask

Eczaneye muadil sorun. Maalesef ilaç bulmakta zorlaştı. Muadili sorun çıkartmayacaktır :))

İçinde hayvanların telore edemeyeceği bir şey olabilir. Önemli bir konu veterinere sorun. Nasıl her eczaneden alınan vitamin şurup kullanılamıyorsa bunda da öyledir. Muadili eczaneye değil veterinere sorun

*tolere

Veterinerlik fakultesinden verdiler hocaya ulaşamıyorum ne yazikki kac eczane gezdim bulamiyorum

Veterinerlik fakultesinden verdiler hocaya ulaşamıyorum ne yazikki kac eczane gezdim bulamiyorum kendi beterinere de guvenemiyorum artik

aslihan_e

Merhaba, sitraks şurup iç parazit tedavisi için kullanılır. Kedinizdeki bağışıklık düşüklüğünü iç parazite mi bağladı veteriner acaba? Onun yerine farklı bir iç parazit ilacı alıp verebilirsiniz.