Kedili Eve Kopek Sahiplenmek

Ya benim cok oyuncu coook yaramaz bi kedim var tarcin ve ben bi kopek sahiplenmek istiyorum hangi kopek cinsi daha iyi anlasir kedimi nasil alistiririm bi kere bi yavru kapi acikti iceri girdi oldurecekti nerdeyse onu zor tuttuk

3 CEVAP

Cotontzu_Siri

shih-tzu iyi anlaşır 2 aylık civarı ve mümkünse dişi olması katkı sağlar. yavru olmalı

Yani evde birlikte birakabilmem lazim arkadas olsumlar istiyorum tarcin sıkılıyo tek basina

opilops

kedi sahiplenmeyi düşünmez misiniz bence köpekten ziyade kendi türü ile daha çabuk anlaşır ve daha rahat oyunlar oynar.