Sizce Hangi Marka Mama?

Linaaaa

2 aylık belçika malinois köpeğim var sizce hangi marka mama kullanmam daha iyi olur?

6 CEVAP

Linaaaa

Tesekkurler

Linaaaa

Peki ne yapmam lazim

ozguruk

Burada sadece bir kişinin fikirlerine inanmak yersiz olabilir gibi düşünüyorum. Mamanın sağlıksız olduğu kanaatindeyim. Zaten benim oğlum yemiyor. yumurta peynir tavuk et süt daha çok seviyor. Ama buna rağmen mama yedirme konusunda üstüne düşüyorum çünkü gereken diyeti bizim evde uygulamamız imkansız. Hemde daha pahalı ve zaman alıcı. Öte yandan ev yemeği ile beslesek (çok severek de yiyor) oda uygunsuz bir diyet. Ne yapmamız lazım

calymath

Katılıyorum.
Mamalarda kalite yüksek olunca fiyatı bütçenizi sarsıyor. Ucuz mamalarsa kedinin sağığını bozuyor. Uygun fiyat ve uygun diyet... ikisini birden dengelemek zor.
Ev yemeklerine gelince, bazen kedilerime şakşuka yapıyorum. Nefes almadan yiyorlar.
Kendi mama tarifim var. Evde kendi mamamı kendim yapıyorum.