Kedime Fip Teşhisi Kondu

Maalesef canımdan çok sevdiğim kızıma ıslak fip teşhisi kondu (08.02.22). Veterinerimiz GS isimli ilacın işe yarayabildigini ama kesin tedavisi olmadığını söyledi. Ben yine de GS tedavisini yaptırmak istiyorum en azından denedim demek istiyorum. Maalesef ki bu ilaç yurt dışından geliyormuş ve kızımın günlük tedavisi 36 dolar. İlk sisemizi almak için bize destek olmak isterseniz Instagram hesabımızı paylaşıyorum.

https://www.instagram.com/fiphastasiceyrek/

9 CEVAP

Kedim her gün kusuyordu, karnında şişlik vardı. Ancak 3 4 veteriner gezmemize rağmen gazi veterinerlik teşhis koyabildi. Daha önceki veterinerler mide sorunu olduğunu söylemişti. Ancak ultrason çekildi ve karnından su alındı. Testleri fip pozitif çıktı maalesef. Dünyamız başımıza yıkıldı. Teşekkürler umarım iyilesecegiz

kedykedy

cok geçmiş olsun umarım iyileşir...umarim ilaçları alabilirsiniz..belirtileri neydi

Veterinerime hemen sordum tabiki, muhtemelen diğer kediniz de covid+ tır ama bağışıklığını güçlü tutun fipe cevirmemesi için dedi. Kedilerde sık goruluyormus covid+ ama nadiren fipe donusuyormus.

D-O

Cok cok gecmis olsun. Umarim en kisa surede tamamen sagligina kavusur kediniz. Maddi manevi zor bir surec olabilir ama umudunuzu kaybetmeyin. Bircok kedinin bu tedaviden fayda gördüğünü sosyal medyada goruyorum. Umarim sizin kediniz de oyle olur 🙏 kolay ve saglikli bir surec diliyorum

kedykedy

iki kedinin var sanırım diğer kedinizle ayrı tutuyor musunuz

betulbakioglu

umarim iyilesir gecmis olsun

Do, çok teşekkür ederiz 🙏

Gimlihanim

Çok geçmiş olsun. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur yavrunuz 🙏🏻

Teşekkür ederiz gimlihanim 🙏