Kedimin Burnu Akıyor

umut61

Kedimin 2 gündür burnu akıyor. Oyun oynamasında yemesinde içmesinde hiçbir değişiklik yok. Sürekli hareket halinde ama üşütmüş diye düşünüyorum. Ne yapmam gerekiyor. Yardımcı olur musunuz ?

2 CEVAP

BuseKsk

Beninde kedimin burnu akıyordu. Zamanla daha kötü olmaya başladı. Bugün doktordan geldik. Grip olmuş. Geç kalinmadan gelinmesi gerekiyormuş. Bu tür havalarda çok oluyor dedi. Ama birde mamasından kaynaklı alerji de olabiliyormus. Isterseniz bir vet götürün

ozgur

özellikle yavru kediler için ciddi sayılabilecek bir hastalık mutlaka veteriner götürülmeli