Koku Sorunu

Zehramira

Herkese merhaba
3 gün önce sahiplendiğim kedim kendini temizlemiyor. Tuvaletini yaptıktan sonra patileri çok kötü kokuyor geceleri kumuna gidip tuvaletini yaptıktan sonra geri benim yatağıma çıkıp poposunu burnumun dibine sokup yatıyor sadece poposu kokuyor olsa patileride kokuyor diğer kedim yumağın hiç böyle sorunları yok o sabah akşam kendini temizliyor yalıyor koku sorunu falan olmuyor ama badem bitirdi beni bitirdi artık her tuvaletinden sonra poposunu ve patilerini makyaj temizleme pedine biraz bebek losyonu alıp temizliyorum napıcam ben bu kediyle :(

4 CEVAP

Cotontzu_Siri

Zamanla diğer kedinizden öğrenir, siz dokunmayın.

berkdoan

Kedinizin yaşını belirtmemişsiniz yavruysa 1 hafta içinde öğrenir bence

Zehramira

1,5 veya 2 aylık gibi duruyor :(

Zehramira

Peki