Kullanıcı Yorumları

Pisiuuu

Anket

İyi
(5 oy)
Kötü
(2 oy)
Toplam (7 oy)

Bu tarağı yeni aldım veteriner tavsiyesi ile bunu kullanan bilen birileri varsa yorum yapabilirse sevinirim. Kendi kolumda şöyle bir denedim hafif çizikler bıraktı fakat veteriner canını yakmayacağını söyledi. Sizin düşünceleriniz neler?

6 CEVAP

Ben kullanıyorum, bastırmadan nazikçe. Sorun yaşamadım

theyusra

hayvanların derisi bizimkinden çok daha kalın, yine de içiniz rahat etsin istiyorsanız bastırmadan kullanabilirsiniz.

meov

aynı marka değil ama aynı işlevde bizimkinde furminator yazıyor. bayaa tüy topluyor. tararken kedi boş boş baktığına göre acıtmıyor sanırım.

aslihan_e

Eğer tüyleri kesen bir taraksa asla kediler için iyi değil. Tüyleri traşlıyan bir tarak kedinin tüy dengesinin bozulmasına neden olur, sadece dökülenleri toplamaya yarayan sık dişli bir tarak kullanılmalı.

D-O

Yavasca deneyin kediniz rahatsiz oluyorsa zaten belli eder anlarsiniz.

Sahsi gorusum, eger kediniz kisa tuyluyse bu tarz sert taraklardan rahatsiz olabiliyorlar, benim deneyimim bu yonde oldu :)
Ama tabi her kedi baskadir, denemek lazim

Pisiuuu

Kedimin tüyleri çok uzun chinchilla türü o yüzden veteriner onu önerdi ve yanımda kullandı. Normalde taradığımda hiç o kadar tüy çıkmamıştı. Meğer dökülecek tüyleri topluyormuş onları da alıyormuş.