Felocell Karma Aşı

Boby45

Yeni sahiplendiğim kedimi bugün veterinere götürdüm karma aşı yapılması için. Kedimin cinsi scottish fold, veteriner felocell karma aşısının üç doz yapılacağını söyledi. Biraz araştırma yaptım aşılar ikinci doz olmalı üç doz yapanlar sahte aşı yapıyor diyorlar ancak güvendiğim ve yakın çevremin de tavsiye ettiği ve sıklıkla hayvan dostlarını götürdükleri yer. Bu konu da gerçekten bilgi sahibi olanlar rica etsem benimle paylaşabilir mi bilgisini ?

2 CEVAP

Gizem8822

Yaptığı aşının seri nosunu kontrol edin. Burada başlık açılmıştı seri numaralarının olduğu ordan bakabilirsiniz.

Ebrnk

Ben de bir doz biofel PCH karma yaptırdım, iki hafta sonra da ikinci dozunu uygulatmamız gerektiğini söylediler, fakat karmada üç doz olduğunu bilmiyorum.