Kedi Cinsi

martha

exotic shorthair british ile iran kedisi melezlemesi. peki ya iki exotic çiftleşmesi ile oluşan yavrular görüntü açısından nasıl oluyor ? çok merak ettim bu konuyu

6 CEVAP

Cotontzu_Siri

Exotic shorthair iran ile american (british değil) shorthair melezlenmesiyle üretilmiştir. Yavrular da aynı exotic olur

Canandisli

Exotic olur zaten exotic shorthair kendi basina bir cins olarak kabul ediliyor iran-american diye dusunmeyin :)

Cotontzu_Siri

iki exotic exotic olur demek istemiştim

martha

tamam sonradan anladım sizi de :) yanlış anlamışım ilk okuduğumda

martha

evet o ikisi çiftleşmesinden exotic olur ama iki exotic çiftleşirse ne olur ?

martha

anladım :) teşekkürler