Sağır Kedsi Olanlar

Yukicat

  1. 5 aylık yavrumuz var. Süpürgeden fönden sudan hiç birşeyden korkmuyor. Bazen tepki veriyor sanki kulakları oynuyor bazen vermiyor. Veterinerlerde işitme testi yokmuş.

2 CEVAP

Ozzey

Merhaba
Kedilerin cogu korkar. Ama bir arkadasin kedisi seviyor. Uzerine cikiyormus makinenin. Belki kucuk oldugu icin korkmuyordu. Yavas yavas kendiniz gorus acisinda degilken seslenerek sesler cikararak test edebilirsiniz. Ayrica sagir olsa bile kucukten alisagi icin evde olacagi icin cok sorun yasamaz. Sokaktakiler bile zamanla bir sekilde hayata uyum saglayabiliyor. Gecmis olsun.

fcylan

Merhaba benim kedim duyma engelli, süpürgeden korkmaz, paket seslerine, ismine tepki vermez. Uyurken başında konuşurum, yüksek gürültüden tedirgin olmaz. Süpürgeden korkmuyorsa bir sorun olabilir.