Kedim Mamadan Dolayı Mı Kustu?

Elifsuel

Her zaman petshop’dan advance kitten alırız 1 kiloluk ama artık 2 kedi çok yemeye başlayınca ********’dan 10 kg’lik advance kitten tavuklu aldık tarihi de 2023 ün Mart ayına kadar kokusu falan iyi mamanın daha önce açılmamış dün denemek için onu döktüm kaplarına ilk kedim pek yemedi 2.si küçük olan çiğnemeden yaladı yuttu sonraki günün sabahında yani bugün bir kere sadece 1 yemek kaşığı kadar mama kustu acaba mamadan mı? İlk açtığımda hafif nemli gibiydi ama yağlı olduğundandır diye düşündüm
Yine takibini yapacağım kedimin bir kaç kere daha kusarsa veterinere… inşallah kusmaz ve bir şey olmaz. (3.5 aylık)
İshal gibi bir durum yok.

5 CEVAP

Palyaco

Yedikten 1 saat sonra kustuysa sindirememistir ama yarım gün gectiyse mamayla alakalı deyil sahte mama piyasada çok lot numarasını advantac arayarak sorusturun

Palyaco

Birde scotish fold lar hassastır kullandınız mamayi tavsiye etmem exclusion bozita acana harvest bunları tavsiye ederim size

Elifsuel

Mamayı aldığım site sansürlenmiş ama güvenilir bir siteden aldım

Ozzey

Merhaba
Gecmis olsun. Bilemedim ki. Bir ara sahte mama vardi royal canin markasinda vardi satiliyordu internette. Uzerinde barkod yoksa almayin demislerdi. Bu mamada barkod oluyor mu

Elifsuel

Evet barkodu var