Kedimin Sırtında Ki Tüylerde Seyrelme Farkettim

Merhaba, 9 aylık güzeller güzeli kızım Şila nın sol sırt tarafında küçük bir bölgede tüylerinde sertlik ve seyreklik farkettim. Acaba abartıyor muyum dedim ama diğer tüyleriyle fark var ve deriyi görebiliyorum. Yalnız deride kızarıklık gibi birşey görmedim. Kızımı acana nın yavru maması ve pacifika tüm yaşam evreleri ile besliyorum. Balıklı yaş mamaya da bayılıyor. Yaş mamaları schesir ve nd yediriyorum. Ayrıca mantar aşısı da dahil hiç bir aşısını atlamadık yaptırdık. Acaba nedendir😔

1 CEVAP

Ozzey

Merhaba gecmis olsun. Bazen enjeksiyondan sonra orada tuy dokulme olabiliyor. Bizimkinde de var.normalde mantari vardi. ama o bolgeye asidan sonra olmus dedi. Ama mantarda olabilir. Hekime gosterin. Gecmis olsun.