Kedi Aknesi

zeynepbeyza

Kedimin çenesinde akne var. Bir türlü geçmiyor. Kaşımaktan tüyleri yolunmaya başladı. Ne kullanmaliyim önerisi olan var mı?

4 CEVAP

D-O

Mama ve su kaplari plastikse degistirin, porselen seramik oneriyorlar. Kaplarini temiz tutun her gun yikayin.

Burada kedi aknesi filtresi ile aratirsaniz bazi urunler ve solusyon onerileri gorebilirsiniz, ben hic kullanmadim o yuzden tecrubem yok

Palyaco

Mama kabı porselen kullanın kedi aknesi için dr animal health kullanın en iyi o geliyor hergun silin pamuk yardımıyla 1 haftaya kaybeder kedi annesini

simbakedi

ben dr animal kullandim. hatta bizimki daha kotuydu. anlamadigim sekilde buyuk siyahliklar vardi ve kalani sizinkinin cenesi gibiydi. dr animal kullandim sabah-aksam her gun duzenli sekilde makyaj pamugu ile sildim. imkaniniz varsa oglen de silin. biraz bastirmaniz gerekiyor silerken ama rahatsiz olmuyorlar zaten benim sevdirmeyen kedim bile sorun cikarmiyordu silerken. yas mama verdikten sonra agzini sildim hep. evde pire taragi vardi onunla da tarayinca bu siyahliklar gidiyordu ama yapmasaniz da olur brnce ben elimde varken degerlendirdim. duzenli sekilde dr animal kullaninca bizimkisi gecti. donemsel hala oluyor yine basliyoruz dr animala duzeliyor. sirkeli su bile denedim ama hic ise yaramadi bizde. size de dr animal oneririm farmaso’nun kendi sitesinden orijinal olani alin. gri pakettekini aldim (100ml) baya da gidiyor. bu urunu kedinizin gozlerine, agzinin icine bile kullanabilirsiniz. duzenli kullanmayi unutmayin yeter gececegini dusunuyorum. gordugum kadariyla biyik kisminda da var, oralari da silin. bu arada kedilerimiz ayni renk ayni desenmis :D

zeynepbeyza

Mama kabı plastik değil. Çelik ve porselen birlikte kullanıyorum. Minnosu sahiplendigimde daha bir aylik bile değildi çenesinde çok küçük akne vardı. 8 aydır bizimle hâlâ geçmiyor. Veteriner batikon ve oksijenli su önerdi kullandım ama geçmedi. Daha sonra retino-A adinda bir ilaç verdi onu kullanırken daha da arttı. Şimdi biraz daha az ama tüyleri dökülmeye başladı.