Acilllll Yardımcı Olur Musunuz

Kayaardi

Arkadaşlar sokak kedimiz var kavga edip geliyor kulagı baya bir yara oldu NEO CAF Mavi sprey sıkıyorum geçmiyor ne yapmam gerekli

16 CEVAP

kang14

İlinizin veterinerlerine tek tek yazın whatsaapdan ya da arayın klininklerini direkt.Sokak hayvanı oldugunu ama gelemediğiniz vs anlatın. Öncelikle izin isteyin acaba resim atsam bana en azından eczaneden alabilceğim krem vs ilaç önerir misiniz diye.Bence içlerinden bşrş cıkar yardımcı olacak.