Yeni Mama Kabı

Gimlihanim

Merhaba. Bazılarınız belki biliyordur, kızım woobly sendromuna sahip. Bu yüzden denge kuramıyor ve kafa titremesi mevcut. Mama yerken zorlanmaması için bebeklerin kullandığı oioi markasının silikon tabaklarından aldım. Ancak korkuyor. Kesinlikle yanaşmıyor, aç kalmayı tercih ediyor. Sizce nasıl alıştırabilirim? Fikirlerinize ihtiyacım var. Şimdiden çok teşekkür ederim.

4 CEVAP

Busraskanli

Ya kızınız ne kadar şanslı. İyi ki karşısına güzel kalbinizle siz çıkmışsınız💖kocaman kocaman öptümm. Ama maalesef aklıma sevdiği yaş mama veya ödül mamasıyla alıştırmak dışında bir şey gelmedi. Onu da denemişsinizdir sanırım. Umarım bir an önce alışır🙏

D-O

Acaba silikon biraz tuylerini mi cekiyor? Hani bazen silikon yapisir gibi olur ya bilemedim… :D
Mama kabinin ustune belki ilk asamada kagit veya firin kagidi gibi bir sey koyup alistirabilirsiniz. Yavas yavas korkmamaya baslarsa kagidi kaldirirsiniz.

Gimlihanim

@Busraskanli bugün tekrar denedim yaş mama yedirmeyi. İlk defa deneyeceği bir yaş mama da koydum özellikle. Sanırım alıştı 😍😍 Çok teşekkür ederim öneriniz ve güzel yorumunuz için 🤍🙏🏻

Gimlihanim

@D-O daha çok altta sabit dursun diye olan vakumlu kısımdan korktu sanırım. Onu oynatmayınca pek ses etmiyor yiyor. Ama tüylerini çekme olayı hiç aklıma gelmemişti. Buna da dikkat edeceğim. Çok teşekkür ederim 🙏🏻🙏🏻😊