Mama Önerin!!

Kedim 10 aylık ve baya obur bir kedi daha öncesinden prochoice kullanıyorduk gayet iyiydi bir sıkıntı çıkarmamıştı fakat artık mamaya yetiştiremedik, reflexe geçtik ama iyi bir mama değil tüyleri matlaştı ve dökülüyor. Şu an mamaların fiyatını uçtuğunu hepimiz biliyoruz, proplan alıcak gücüm yok eğer normal bir kedi gibi yeseydi olurdu ama fazla yediği için asla yetişemeyiz mama parasına. Bana uygun ama içeriği reflexten daha iyi olan bir mama önerir misiniz? Son olarak kedim 10 aylık neredeyse bir yaşında yavru kedi maması artık ona küçük geldiğini düşünüyorum çünkü mamayı direkt yutuyor, yetişkin kedi mamasımı yavru mu almalıyım? Teşekkürler 💕

6 CEVAP

Buketdur

Kısırmı değilmi kediniz

properformance görüyorum heryerde acık mama satıcıları pahalılıktan etkilenen müşterilerine onu öneriyor icerigi bilmiyorum ama dönüşleri iyiymiş.

Lils

Mystic ve bonacibo dönüşümlü kullanabilirsiniz

izmirle

Size my cat önerebilirim içerik olarak saydığınız mamalardan daha iyi. Kedinizin 10 aylık olduğunu ve iri olduğunu belirtmişsiniz yetişkin kedi mamasına geçiş yapabilirsiniz.

duman_cat_world

mystic yetişkin maması alabilirsiniz.

Sanabelle, Mystic, Bonacibo bakabilirsiniz.