Kedi Bağışıklık

alfa_s

Kedimin bağışıklığını doğal yöntemlerle nasıl güçlendirebilirim ek olarak tavsiye edebileceğiniz şeyler varmı ?

5 CEVAP

Warriorsans

Evde yaptığınız et suları haşlama hayvansallar vs iyi geliyor genelde. Bağışıklık güçlendirmek için ürünler oluyor, yukarıda biri lizin sprey eklemiş onu biz kullanmıştık bağışıklık için iyi oluyor veterinerimiz önermişti veterinerlerde satılıyor ben 100 tl ye almıştım geçen yıl Ağustos aylarında. Somon yağı da alabilirsiniz en iyisi mutamin markasınınki deniliyor biz kullanıyoruz 150 ml olanı almıştım bitti sayılır. Bağışıklık güçlendirici tabletler falan da oluyor mesela vetsplus markasının var bende ondan da var.

Merveabdn

Veda markasının PHYTOMINS for IMMUNSYSTEM tabletini öneririm. Geçtiğimiz haftalarda kedim alerjik nezle olunca takviye olarak veterinerim 1 haftalık kendisi vermişti. Hasta olduğu dönem iştahsızlık ve kilo kaybı yaşamıştık. Gerçekten o bi haftada etki etti. Hem yemesi düzeldi hemde böyle bi canlandı sanki bakınca bile daha sağlıklı duruyor. Sürekli kullanmak için sonrasında satın aldım. Veteriner ürünü ve bitkisel.

Gitaradam

Ciğer ve tavuk göğsü. Ek olarak mevzu budur : https://www.carnicare.com/carnicare-lysine-force-immun-sistem

Gitaradam

Somon yağını unuttum

alfa_s

Bunu nerden satın alabiliriz ?