Kedim Yağlı Makarna Yedi Ne Yapacağımı Bilmiyorum

Arkadaşlar kedim mutfakta tezgahta duran çok fazla bir yağlı makarnanın yüzde 60 ını yiyiyor . Bu şimdi zararlı mı ? Yağlı ondan korkuyorum . Zararlıysa ne yapmalıyım ?

11 CEVAP

cat_expert

Kedi modeli iyiymiş.

Sarmanlar çok yakıyor diyorlar doğru mudur acaba?

simbakedi

bu konu cinsine nasil baglandi ya hahahdjwjfhsjd garip insanlar ya

kediniz belki kusar fazla yagli oldugu icin ama onun disinda sorun olmaz diye dusunuyorum. ek besin vermeyin birkac gun kuru mama yesin sadece. belki ishal de olur azcik ama duzelir buyuk problem olmaz diye dusunuyorum. afiyet olsun pasaya birakmamis size

Cennet29

Bir defadan bir şey olmaz merak etmeyin. Ama yine de evde bir kediniz olduğunu unutmayın açıkta yiyecek içecek bulundurmayın. 🌸

aslihan_e

Kedilere yağın herhangi bir zararı yok, sadece uzun süre yağlı yiyeceklerle beslenirse kilo alma riski var o kadar. Zeytinyağ, ayçiçek yağı kediler için faydalı. Kedinizi yağdan tamamen mahrum etmeyin, tüy sağlığı için yağlar gerekli ama ancak günde yarım ya da bir çay kaşığı alabilir fazlası kilo yapabilir.

Palyaco

Hiçbir sıkıntı olmaz 1 kereden kedi mamalarindada var ayçiçek yağı makarna nin zarar vereceğini sanmiyorum

izmirle

Kediniz tekir veya sarman modeliyse afiyet bal şeker olsun ama dikkatli olsun Cins bir kediyse gözlemleyin

izmirle

Tekir veya sarman cinsi kedilerin bağışıklıkları diğer kedilere nazaran güçlüdür. Az yakıp yapmadıklarını bilemem kullanmadım pardon beslemedim

Çok teşekkür ederim içime su serptiniz

eceyilmaez

Bir şey olmaz en fazla ağır gelirse kusar. Bi süre kuru mamasını kaldırın midesini dinlensin. 1 yemek kaşığı yoğurta 1 çay kaşığı zeytinyağı koyup verirseniz iyi olur. Bi kaç saat midesi sakinlesin