Kedimin Anusu Kizarik Ve Sis

edaozenr

merhaba, dun sabah kedimin anusu kirmizi ve sisti, veterinere goturmeye calistik ama cok agresiflesti goturemedik, sonra kendiliginden duzeldi. bu sabah yine ayni durumla karsilastik ve yine kendinden duzeldi. ama az once bir kez kustu. ne yapmaliyim korkuyorum ciddi bir sey midir

7 CEVAP

D-O

Kakasini yaparken zorladiysa da olabilir. Bence bir veterinerinizi arayin sorun, getirin derse mecbur götürmeniz gerekir
Kusmasini da soyleyin sorun derim

vanikuzusu

hemoroide benzettim kedinizin kabızlığı da oluyo mu?

vanikuzusu

kabızlık varsa kusma da olabilir. hemoroid yani basur insanlarda da olan anüs çevresinde şişlik ağrı yapan bi hastalık. veteriner krem falan verir bi de kabızlık varsa kontrol altına alınırsa tedavi edilir

edaozenr

hayir kakasinda bi degisiklik yok anladigim kadariyla kabiz degil

MunevverOzturk

Kusma normal bir sey degildir veterinerinizle konusun gozlemlemeler yapin devam ederse bir sekilde goturun mecbur sagligi icin

edaozenr

veterinere gittik arkadaslar yabanci cisimden suphelendi tablet ve igne verdi tesekkurler hepinize

huqi

Çok geçmiş olsun🙏
Bir an önce iyileşir inşallah.