Kedimin Kulaginin Icinde Yara

Merhaba bugun sabah annemle kedimin kulaginin icinde minik bir yara fark ettik. Ben cok evhamli oldugum icin biraz korktum acikcasi. Kulaginin icine baktim akinti, siyah kir vb goremedim. Daha once bu durumla karsilasmis olan var mi veterinere goturmeli miyim? Simdiden tesekkur ederim

8 CEVAP

D-O

Acaba kasirken yapmis olabilir mi?
Tirnaklari uzunsa, bazen mama alerjisi falan varsa kasirken kendilerini yaraliyorlar

betulbakioglu

veterinere getirin bence

D-O

Benim kedim wanpy sivi odul mamasina bayiliyor, annem o mamayi yalatirken ben de hizli hizli kesiyorum. Kediniz biraz tolere edebiliyorsa bunu deneyebilirsiniz :)

Palyaco

Dr animal health ile pamuk yardımıyla silin hergun 1 haftaya iyileşir

Evet ben de onu dusundum cunku tirnaklari uzun su an, evde tirnaklarimi kesmem imkansiz cunku cok sinirleniyor. Veterinere goturdugum zaman kestiriyorum o yuzden:(

Warriorsans

Şans da ara ara böyle yapıyor. Tırnakları uzunsa olabilir biz ondan dolayı olduğunu düşünüyoruz. Uyurken yavaşça birkaç tırnağını kesiyorum. Her seferinde 3 tırnak kesiyorum ki huzursuzlanmasın 😅 elinizde dr animal tarzı bir ürün varsa yarayı ve kulaklarının içini dışını nazikçe pamuğa sıkarak silin. İyi gelir

Evet onu deneyebilirim umarim sufle hanimdan dayak yemem😂
Ve animal healthi cok duymustum zaten alacagim tesekkur ederim💖

Ya sufle tilki uykusunda gibi uyuyor uyurken yanina otursam hic dokunmasam bile aniden uyaniyo😂 ama cesaretimi topladigim bi zaman denicem umarim cok dovmez beni fhshhdns
Tesekkur ederim umarim cabuk gecer 🥺🥺