Sincap !!!!!

Ceylinalkazan

Anket

Eve al
(5 oy)
Eve alma
(10 oy)
Toplam (15 oy)

Arkadaşlar bugün evimizin bahçesindeki ağaçta yavru bir sincap gördüm süt içmesi gereken dönemdeydi. bahçemizi ve bahçemizin çevresini detaylı bir şekilde aradım başka sincaplar yoktu bende yolunu kaybettiğinden şüpelendim şimdi ne yapmalıyım onu bırakmaya gönlüm el vermiyo bahçemizdende hiç çıkmıyo onu eve almazsam yemek bulamayıp öleceğinden şüpeleniyorum.

4 CEVAP

Aydacik

Bence eve alma bahçede biyere yiyebileceği şeyler koy ve su koy o ihtiyacı olursa alır belki annesi vardır biyerlerde

Ceylinalkazan

Teşekkürler

Kesinlikle almayin sincaplar evcil degiller onlarin evi doga onlarin ozgurluklerini kisitlamamaliyiz diye dusunuyorum hem bakimlari zor onlar icin evde ortam olusturmakta zor bahcemde demissiniz onlara fistik verin findik verin elinize alismasini saglayin kendi dogalarinda sevin onlari:) youtubedan sincap besleyenlerle iletisime gecebilirsiniz danisabilirisiniz

Myfurballs

Merhabalar, bu konuda vereceğim tavsiyeler doğru veya yanlış olabilir, o yüzden bildiğim www.tintinthesquirrel.com sayfasından yardım alabilirsiniz, İngilizce olacaktır, sorunuzu google çeviri yardımıyla sorabilirsiniz, instagram hesabından daha kolay iletişim kurabilirsiniz, sincapları benden daha iyi tanıdığına eminim. Umarım bu yardımcı olur.