Mantarda Kasinti

Boldialya

Bi kedim var 2 aydir mantarli. 2 kere asi oldu ve su an krem kullaniyoruz. Mantarli bolgeyi kasiyip kanatiyor ve o kisim asla iyilesmiyo. Surekli tekrar ediyo bu durum. Onerileriniz var midir

2 CEVAP

Sinemsf

Cleapet instagramdan bir bakın derim. Geçmiş olsun

Oqrenerde06

BIYODERMACURE KREM VAR ********DA DA MEVCUT SABAH AKŞAM UYGULAYIN AYNI ŞİKAYETLER BENDE DE VARDI Üzerime tıklayarak sorularıma bakın bunla ilgili başlıkta açmıştım.
Kekik suyu kullanmıştım
cleapet spreyleri uyguluyorum
dr animal sprey de çok iyi geliyor.
En önemlisi bağışıklık probiyotık ve imuneks kullandık biz .