Yaş Mama Beslenmesi

Mrobot

Kedime yaş mamayı ne kadar sıklıkla ve ne kadar vermeliyim.Öyle iştahlı ki bana kalsa her gün:) Hafta da 3 iyi mi 2 yemek kaşığı 5-6 aylık

3 CEVAP

D-O

Yas mamasinin icerigi guzelse faydasiz maddeler yoksa haftada 3 4 bile verilebilir. Yalniz dis degisimini tamamladiktan sonra cikan disleri icin cok yas mama iyi olmuyor. Dis temizligini yaparsaniz o da sorun olmaz.

Warriorsans

İçeriği kaliteli, sossuz yaş mamaları dilediğiniz kadar verebilirsiniz :) yinede bazı hekimler fazla yaş mamayı tavsiye etmiyor. Haftada 2 konserve (80 gr olanlardan) idealdir.

Siyamask

Günlük sabah ve akşam bir tatlı kaşığı veriyorum :)