Kedi Yüzü Gömük

Zeynooo

Arkadaşlar kedim 2 gündür uyurken yüzünü gömmeye başladı . Hiç böyle uyumazdı . Yüzünü çok kapatıyor nefes alamamasından endişelenip düzeltiyorum . Sizce neden böyle uyuyor ?

5 CEVAP

miasugok

Nefes alamazsa pozisyonunu değiştirir hayvancağız bile bile kendini boğmaz bence biz bile nefessiz asla kalamıyoruz sizin içiniz rahat olsun bence o konuda :) ama neden öyle yatıyor bilmiyorum aklıma burnunun üşüyor olabileceği geldi sadece ama dediğim gibi emin değilim

Cotontzu_Siri

Kendince ısınıyordur veya ışıktan rahatsız oluyordur. Boğma konusunda miasugok haklı

Anonymus827062

Annesinin altında ölen kedi gördünüz mu hiç:) çoğu zaman bizlerde kafamızı yastığa gomer kafamıza kadar yorganı çekeriz ama olmeyiz:) havalardan dolayı kendince sıcak ortam oluşturmaya çalışıyor. Kendi haline bırakın;)

hazirannnnn

Bogulmaz merak etmeyin üzüm devamlı öyle yatıyor :) karnını sıcak tutmak istiyor olabilir

Zeynooo

Herkese teşekkür ederim