Bu Tip Mama Kaplarından Kullananız Var Mı?

Arkadaşlar merhaba, resimlerini eklediğim mama kaplarından daha önce kullananınız var mı? Memnun kaldınız mı, kararma yaptı mı? Ona göre alacağım, teşekkürler şimdiden…

11 CEVAP

dilanbulent

Odun Concept isimli siteden almıştım ikili mama kabı. Çok memnunum kalitesi gerçekten harika

natasha_nk

Böyle metal kullanmıyorum plastik de kullanmiyoruz biz direk porselen bizim yediğimiz corba kaseleri gibi olan mama kapılarından almistim koku falan yapmiyor daha saglikli olduğunu düşünüyorum ben metal de secmiyoruz plastik de porselen daha saglikli olabilir.

natasha_nk

Ve tabikide seramik mama kapları seramik ve porselen olanları aynısının seramik ve porselen olanlari var

tursubebe

Ben yaklaşık 5 aydır kullanıyordum herhangi bir koku, kararma vs yapmadı. İki günde bir yıkıyordum ama su ve mama kabı yanyana olduğu için kedimin su içmesi azaldı. O yüzden şu an iki kasede mama var, su kasesi ayrı.

CapKek

profilimde postu var kullandıgımız mama kabının indirimdeydi post acmıstım belki alan olur dıye. üstüde kapaklı bızımkının çok memnunuz biz :)

@CapKek Bakıyorum hemen, teşekkürler 🙏

aylardır kullanıyorum ve hiçbir bir sorunla karşılaşmadım ne koku ne de kararma hiçbir şey olmadı düzenli yıkadıktan sonra bir şey olacağını düşünüyorum ama su ve mamayı yan yana koyacaksınız şöyle bir sorun tahta olduğu için su ile temasta bir zaman sonra kötü olacağını düşünüyorum bu yüzden biz buna çözüm olarak ahşap vernikle boyadık ama normal vernikte olabilir ama elbette bu sizin bilebileceğiniz bir şey

@natasha_nk Teşekkür ederim 🙏

@dilanbulent Hemen bakıyorum, çok teşekkürler 🙏

@tursubebe Evet duymuştum onu… dikkatlerini dağıtıyormuş galiba. Teşekkürler 🙏

@minnos-dudis-mia-sila-duman-pasa Teşekkürler 🙏 İkililerinden alacağım öyleyse iki kedim için, sadece mama amaçlı.