6 Kedim İçin Uygun Fiyatlı Kedi Maması

6 tane kedim var şu an friskies kullanıyorum ama her mama gibi o da çokça pahalandı uygun fiyatlı ama orta kalite bir mama arıyorum önerileriniz var mıdır?

7 CEVAP

Warriorsans

Friskes kötü bir mama. @dilanbulent e katılıyorum **********dan bütçenize uygunsa bonachibo bir alti micho bir altı da mito. Yada mystic alabilirsiniz 350 tl civarına 15 kg bulabilirsiniz bence fiyat performans en iyisi

dilanbulent

te miz mama isimli siteye bakabilirsiniz alınabilecek en uygun mamalar o sitede bence. Daha da aşağıya düşmeyin. Emin olun o sitedeki mamalar friskies'a göre daha iyidir. Tabii genele baktığımızda iyi değil ama en uygunu o bence

Palyaco

Dr sanchi 10 kg 230 tl

@dilanbulent @Warriorsans çok teşekkür ederim yorumlarınız için bakacağım

betulbakioglu

ucuz ve kotu mama vermeyin bence paraua kiyip kalitelisini yesin ben acik aliyorum kilosu 70 liraydi royal caninin

@betulbakioglu kötü bir mama bende vermek istemiyorum elbette asla, orta kalite bir şey arıyorum durumum olsa en iyisini alabilsem keşke 6 kedim var ve royal canin alacak kadar bütçem yok 10 kiloluk alıyorum ve o da 1 ay belki gidiyor 1 kilo alsam 1 hafta gitmez

@Palyaco teşekkür ederim yorumunuz için bakacağım