Proline Kedi Maması Sağlıklı Mı

denizz01

proline yetişkin kedi maması aldım bugün ama renkli acaba sağlık açısından kediye bir zararı olur mu normalde başka mama kullanıyordum ama maalesef çok pahalandığı için değiştirmek zorunda kaldım

2 CEVAP

dilanbulent

Çok kötü bir mama.... Te miz Mama isimli siteye bakın oradaki mamalar alınabilecek en uygun mamalardır.

Kötü bir mama… uzun vadede kullanmayın. Aynı fiyat standartlarında Mystic kullanmanızı öneririm, daha ucuz bile olabilir ve içeriği çok daha iyi.