Şapşiğim Depresyonda Olabilir Mi?

Pisipisi06

Merhaba, Daha önce hiperaktif , neşeli zıp zıp olan şapşigim on gün misafir ettiğimiz Boncuk evden ayrılınca iyice durgunlasti , zorla oyun oynatiyoruz, yeme içme ve wc de sorun yok. Ama sürekli uyumak istiyor, neşesi kayboldu, hareketsiz kalıyor çoğu zaman. Biz ilgisini çekmek için uğraş versekte yok bir türlü ilgisini çekemiyoruz. Yeni oyuncaklardan hemen sıkılıyor , En sevdiği ponponu bile eskisi kadar sevmiyor. Es arayışına girdik , sebebi Boncuğun evden ayrılmış olması olabilir mi? Ne yapabiliriz. Teşekkürler.
Not: Boncuk dişi kediydi. Üç gün önce yuvaya gitti.

1 CEVAP

Pugy

Merhaba,

Muhtemelen üzüldüğü için ve yokluğuna henüz alışamadığı için bu şekilde davranıyor. Dilerim ki en kısa zamanda eskisi gibi oynamaya başlar :)